O görevleri tamamlamayan öğretmenlerden hesap sorulacak

O görevleri tamamlamayan öğretmenlerden hesap sorulacak

2023 2024 eğitim öğretim yılının sonuna geleceğimiz 10 Haziran tarihine itibaren başlayacak olan hafta eğitim öğretim yılının Neredeyse en önemli ve en yoğun haftasıdır. Peki öğretmenlere çoktan tamamlamış olması gereken görevler nelerdir? Nasıl görevlerle ilgili öğretmenlere kim hesap soracak?

2023 2024 eğitim öğretim yılının sonuna geldiğimiz Şu günlerde öğretmenlerin en önemli görevi hiç şüphesiz ki e-okul'da tamamlamaları gereken not girme işlemleridir.

Tüm bunların yanında şu böyle öğretmenlerinin karne görüşleri ve Davranış notları, tüm öğretmenlerin girmeleri gereken sosyal etkinlik girişleri bulunmaktadır. Bu sene Karnelerin içerisinde bir de sosyal etkinliklerle ilgili alan bulacaktır.

Söz konusu alan yıl boyunca öğretmenlerin düzenlemiş oldukları etkinlikler neticesinde görev alan öğrencilerle ilgili bilgilerin geleceği alandır. Tüm bu iş işlemleri kontrolü ise Pazartesi günü yapılacak. Yapılacak olan kontroller neticesinde ihmali bulunan öğretmenlere konu ile ilgili bu ihmallerin gerekçesi sorulacaktır. İlgili eksiklikler ise karne basım tarihinden itibaren tamamlanacaktır.

Öğretmen Meb / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.