Yönetici atama takvimi 2023

Yönetici atama takvimi 2023

Yönetici atama takvimi 2023 ile ilgili detaylar Öğretmen MEB'de...

Yönetici atama takvimi 2023. MEB-EKYS 21 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak. EKYS'nin yapılmasından sonra yeniden ve ilk defa yönetici görevlendirme süreci başlayacak. MEB tarafından henüz 2023 yönetici atama takvimi açıklanmadı.

Müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı olmak isteyen öğretmenler 2023 yönetici atama takviminin açıklanmasını bekliyorlar.

Ogretmenmeb.com olarak beklentimiz haziran ayının sonuna doğru yeniden yönetici görevlendirme sürecinin başlayacağı yönünde. 4 ve 8 yıllık görev süresini dolduran yöneticilerin görevlendirmeleri yapıldıktan sonra ilk defa yönetici atama süreci başlayacak.

EKYS'den 60 puan ve üzeri alan adaylar ilk defa yönetici atama sürecinde tercih hakkına sahip olacak. Öncelikle sözlü sınavlar yapılacak. Daha sonra ise boş kadrolara tercih yapılacak.

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 2023 EKYS ertelenmişti. Buna bağlı olarak da yönetici atama takvimi açıklanamamıştı.

MEB tarafından kısa süre içerisinde 2023 yönetici atama takvimi açıklanacaktır.

Ogretmenmeb.com olarak 2023 MEB yönetici atama süreci ile ilgili gelişmeleri takip ederek sizlere aktarmaya devam edeceğiz...

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenmeb.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8 Yorum