Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Görevinden Ayrıldı

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Görevinden Ayrıldı

Türk Eğitim-Sen Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Türk Eğitim-Sen Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada görevinden ayrıldığını açıkladı.

İşte o açıklamalar:

Değerli dostlarım,
Kıymetli dava arkadaşlarım,

Kurulduğu günden beri Üye,Şube Başkan Yardımcısı,Şube Başkanı ve en son da Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığım Türk Eğitim Sen'deki aktif sendikal görevim bugün itibarıyla sona ermiş bulunmaktadır. Görev yaptığım süre içerisinde emeğimi esirgemeden,gönülleri kazanmaya çalışarak bu teşkilata hizmet etme gayretinde oldum.

Bizler bu teşkilat içinde kendimizi bulduk,bu teşkilat içinde var olduk. Bundan sonra da teşkilatımızın emrinde olmaya,mevcut çizgimizde kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.
Makamlar gelip geçicidir.Aslolan gönüllere girmek ve bir hoş sada bırakabilmektir. Bu sebeple şahsıma samimi ve güzel duygularını ifade eden dostlarıma ve teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Bu vesile ile eğer bir hakkım varsa tüm teşkilat mensuplarımıza benden yana helaldir.
Aynı şekilde tüm dostlarımdan arkadaşlarımdan da haklarını helal etmelerini rica ederim.Allah'a emanet olunuz.

Varolsun Teşkilatımız
Varolsun Türk Eğitim Sen.

OGRETMENMEB.COM
 

Etiketler :