Öğretmenlere 8 Bin 830 Lira Maaş Promosyonu

Öğretmenlere 8 Bin 830 Lira Maaş Promosyonu

Eğitim Bir Sen, Afyonkarahisar'da öğretmenlerin 8 bin 830 lira maaş promosyonu alacağını ve ödemenin tek taksitte olacağını duyurdu.

Afyonzafer.Net'in haberine göre Eğitim-Bir Sen şube başkanı Mustafa Arslan'ın yaptığı yazılı açıklama:

Günlerdir sahanın sayısız yalanla kirletildiği, eğitim camiamızın yalan ve iftiralarla tedirgin edildiği, Afyonkarahisar Merkez İlçe “Banka Promosyon İhalesi’nde” sona gelindi, yalancıların mumu söndü.

Mücadele zemininde kaybeden, kaybettikçe yenilmeye doymayanlar; üyelerini avutmak için türlü yalanlarına devam etsinler, biz de kazanım üretmeye.. Sonuçta herkes en iyi bildiği işi yapıyor. On yılı aşkın bir vakittir, her mutabakat döneminde yenilenler, tüm ittifaklarına rağmen karşımızda girdikleri her seçimde kaybedenler, eğitim çalışanları adına hiçbir kazanımı olmayıp, Eğitim Bir-Sen’in kazanımları üzerinden pirim yapmaya çalışan yancılara her zaman olduğu gibi bir tek çıkış yolu kaldı: Yetkili Sendika EĞİTİM BİR SEN’in kazanımlarını afişleştirmek, kazanımlarımızın reklamını yapmak, kelimenin tam anlamıyla EĞİTİM BİR-SEN’li aslanların kazanımlarından / avından geriye kalanla rol çalmaya çalışarak avunmak.

Eğitim Bir-Sen yetkili sendika olarak gerekli tüm çalışmaları yapıp, ihale komisyonunda kazanıma imza atarken; ihale komisyonunun kapısında beklemekten başka bir iş yapamayan aciz yancılar, acziyetlerinden bir başarı hikayesi çıkarmaya çalışabilirler. Fakat paçalarından çaresizlik akarken buradan çıkacak ancak acziyetin fotoğrafı olur.

Bilinmelidir ki, eğitim camiamız, bilinçli ve feraset sahibidir. Kantarı belindedir, kimin ne yaptığını bilir.

“Yalan söyleyerek dünyanın öbür ucuna gidersin ama geri dönemezsin.” der Dostoyevski. Süreci yalanlarıyla kirletip, iftiraları eşliğinde ahkam kesenlere; geri dönecek bir yol kalmamıştır. Eğitim camiamızın karşısında düştükleri aciz durum üzüntü vericidir.

Evet...


Banka Promosyon İhalesi sonuçlandı.

Eğitim çalışanlarımız 8.830 TL REKOR promosyon alacak.

Şubat 2022’de bir defada...

Yalan kaybetti, EĞİTİM ÇALIŞANLARI KAZANDI!

Biz kazanımlarda rekora imza atmaya, birileri de yalan ve iftirada rekora imza atmaya devam edecek. Takdiri eğitim camiamızdaki kıymetli kardeşlerimize bırakıyoruz.

Gücünü eğitim çalışanlarından, birlik ve kardeşliğimizin getirdiği muhkem bir mücadele inancından alan Eğitim Bir-Sen olarak, eğitim çalışanı kardeşlerimiz için hizmet üretmeye, kazanım üretmeye, mücadeleye devam edeceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum