Özel Okulda Çalışan Öğretmen Maaşları Artacak Mı? Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Ne Dedi?

Özel Okulda Çalışan Öğretmen Maaşları Artacak Mı? Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Ne Dedi?

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, AK Parti TBMM Grup Toplantısı öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Tekin'in "özel okulda çalışan öğretmen maaşları artacak mı?" sorusuna verdiği yanıt haberimizde:

Özel okulda çalışan öğretmen maaşları, eğitim gündeminin bir süredir önemli detayları arasında yer alıyor. Öğretmenler maaşlarının arttırılması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi yönünde taleplerde bulunuyorlar. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin de gazetecilerin, "Özel okulda çalışan öğretmen maaşları artacak mı?" sorularına yanıt verdi.

Özel Okulda Çalışan Öğretmen Maaşları Artacak Mı?

Gazeteciler, AK Parti TBMM Grup Toplantısı öncesinde Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'e sorular yönelttiler. Sorular arasında, özel sektörde çalışan öğretmenlerin maaşları ve çalışma koşulları ile ilgili talepleri de yer alıyordu. Bakan Tekin, bu soruya şu şekilde yanıt verdi:

"Bu konuları özel okul temsilcileri ile görüşüyoruz. Öğretmen arkadaşlarımızın mağdur olmayacakları çözümler üretmeye çalışıyoruz. Görüşmeler sağladığımız temsilcilerimizden istediğimiz şey: Özel okullarda görev yapmakta olan öğretmenleri mağdur etmemeleri." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.