Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmenlere son model cep telefonu

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan öğretmenlere son model cep telefonu

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim neferlerine minnet adı altında bir proje yayınladı. Eğitimiz ismi ile paylaşılan resmi internet sitesi öğretmenlere birçok konuda indirim ve ayrıcalıklar tanımaktadır. Bunun en can alıcı noktalarından biri de öğretmenlere cep telefonu alanlarında yapılacak olan ayrıcalıktır. Peki söz konusu ayrıcalık nedir?

Milli Eğitim Bakanlığı eğitim neferlerine minnet adı altında 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir proje yayınlamıştı. Yayınlanan söz konusu proje kısa süreliğine faaliyette kalmıştı.

Öğretmenevlerinden uçak biletlerine varana kadar birçok alanda öğretmenlere özel indirimler sağlayan proje yeniden faaliyete geçirildi. Buna göre öğretmenler Samsung üzerinden yapacaklara alışverişlerde belirlenen cihazlarda destekleri ürünleri %30 indirimle alacaklardır.

Yani 10.000 liralık bir cep telefonunu 3.000 liralık indirimle 7.000 liraya alacaklardır. İşte öğretmenlerin indirimli olarak yararlanabilecekleri cep telefonu kampanyası için başvuru linki; https://ogretmeniz.meb.gov.tr/kampanya/

Söz konusu projede öğretmenlerin en çok ilgisini çeken ise öğretmen evlerinde yapılan % 50 indirim kampanyasıdır. Ayrıca diğer önemli kampanyalardan biri de Türk Hava Yolları üzerinden indirimli uçak bileti satın alma fırsatıdır.

Öğretmen Meb / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenmeb.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.