MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanıyor?

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Adaylar MSÜ tercih sonuçlarını araştırmaya başladı. MSÜ tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Peki MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıklama geldi mi? Şimdi detaylar...

Milli Savunma Üniversitesi tercihleri 10 Mayıs Cuma günü sona ermişti. Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı tercihlerini tamamlayan adaylar, MSÜ tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

Adaylar, Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksekokulları tercih sonuçlarını personeltemin.msb.gov.tr adresinden öğrenecekler.

Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı tercihlerini tamamlayan adaylar, MSÜ tercih sonuçları ile ilgili son dakika açıklaması bekliyorlar.

MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanıyor?

ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılacak 2024 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2024-MSÜ) katılan adaylar, Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksekokulları tercihlerini, Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama sonrası personeltemin sayfasından öğrenecekler.

MSÜ TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MSÜ tercih sonuçları ile ilgili henüz bir tarih duyurulmadı. Konuya ilişkin detaylar belli olduğunda haberimizde yer alacak.

MSÜ TERCİH SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

MSÜ TERCİHLERİ SONA ERDİ!

MSÜ tercihleri, 3 Nisan ile 10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Adaylar Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksekokulları tercihlerini tamamlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenmeb.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.