Kamu desteği ile bayrama borçsuz girin! 50 bin TL yüksek limitli kredi desteği için başvuru hattı kitlendi!

Kamu desteği ile bayrama borçsuz girin! 50 bin TL yüksek limitli kredi desteği için başvuru hattı kitlendi!

Kamu desteği ile bayrama borçsuz geçirmek mümkün. Halkbank’ın her gelir grubuna özel başlattığı kredi kampanyası ile başvuru ekranı açıldı. İlaç gibi gelecek 50 bin TL hızlı kredi için maliyet tablosu haberimizde

Asgari ücretli, emekli, özel sektör çalışanı için uzun süredir beklenen o kampanyalı teklif sonunda geldi. 50.000 TL'ye kadar yüksek limitli kredi kullanmak isteyenler için şartlar belli oldu. Bayram öncesi başvuru yapan her hak sahibi hızlı kredi teklifinden faydalanacak. İşte detaylar

Halkbank'ın tüm ihtiyaçları karşılayacak özel kampanyası düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme fırsatı ile bütçeyi koruyor. Finansal açıdan dar gelirli aileleri bayram öncesinde destekleyen 50.000 TL nakit destek ödemesi için ayda sadece 3.800 TL ödeme yapmak yetecek.

Halkbank 50 Bin TL Hızlı Kredi Nasıl Alınır?

Halkbank İnternet şubesinden ya da mobil bankacılık üzerinden yapılacak başvuru 7/24 internetin bulunduğu her ortamdan sağlanabilir. 50.000 TL ve üzerinde talep edilecek krediler için vade süresi değişse de kredi onayı almak bayram öncesi daha kolay hale gelecek.

Düzenli gelir sahibi her banka müşterisi için geçerli olan bu teklif kredi borcunu ödemekte zorluk çekenler veya kredi kartı limiti dolup taşıyanlar için bayram öncesi bütçeyi rahatlatacak.

Düzenli gelir sahiplerinin faydalanabildiği Halkbank 50.000 TL hızlı kredi geri ödeme tablosu şu şekildedir:

  • Kredi tutarı: 50.000 TL

  • Kredi vadesi: 36 ay

  • Kredi faiz oranı: %5,5

  • Kredi aylık taksit tutarı: 3.899,56 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
3 Yorum