İŞKUR en az 20.750 TL maaşla eleman alacak

İŞKUR en az 20.750 TL maaşla eleman alacak

İş ve İşçi Bulma Kurumu Türkiye genelinde açık durumda bulunan birçok pozisyona eleman alımı yapacak. Söz konusu elemanlar sağlık sektöründe çalıştırılacak. İşte başvuru koşulları ve detayları...

İş ve İşçi Bulma kurumundan iş arayanlar için fırsat niteliğinde ilan. İŞKUR Türkiye genelinde hastanelerde çalışacak olan personel alımı yapacak. Çok geniş bir yelpazede yapılacak olan alımlar için ilkokul mezunundan üniversite mezununa kadar birçok kişiye iş imkanı tanınacak.

Türkiye'de sağlık sektörü son yıllarda hiç olmadığı kadar gelişmiş ülkemizin bütün şehirlerine büyük sağlık merkezleri ve hastaneler inşa edilmiştir. Söz konusu sağlık merkezlerinin çoğalmasından dolayı eleman ihtiyacı da artmıştır.

Sağlık Bakanlığı söz konusu eleman teminini İŞKUR üzerinden yapmak üzere ilan vermiştir. Verilen ilan neticesinde ülke genelindeki neredeyse bütün illerde oluşan personel ihtiyacı giderilmek istenmiştir.

Başvuruda bulunacak olan vatandaşlar İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden e-devlet şifreleri ile Giriş yaparak arama kısmına hastane yazacaklardır. Söz konusu arama neticesinde ortaya çıkacak olan binlerce iş ilanından kendilerine uygun olanı seçeceklerdir.

İş ilanları için bazı kadroların özel gereksinimleri bulunmaktadır. Masa başı çalışan ilanları için bilgisayar sertifikası ve güvenlik görevlisi ilanı için ise ilgili sertifikalar iş arayanlardan istenecektir.

Öğretmen Meb / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenmeb.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.