Bankalar boş pozisyonları sıraladı! müşteri hizmetleri temsilcisi, gişe memuru, şoför, güvenlik

Bankalar boş pozisyonları sıraladı! müşteri hizmetleri temsilcisi, gişe memuru, şoför, güvenlik

Türkiye'nin önde gelen bankaları, Akbank, İş Bankası, ICBC Bank, QNB Finansbank, Şekerbank, TEB, ING Bank, Alternatif Bank, Odea Bank ve Yapı Kredi Bankası, çeşitli pozisyonlarda yüzlerce yeni çalışan arayışına girdi.

Türkiye'nin önde gelen bankaları olan Akbank İş Bankası ICBC Bank QNB Finansbank Şekerbank TEB ING Bank Alternatif Bank Odea Bank ve Yapı Kredi Bankası çeşitli pozisyonlarda yüzlerce yeni çalışan alacaklarını duyurdu.

Boş pozisyonlar arasında ;

  • müşteri hizmetleri temsilcisi
  • gişe memuru
  • şoför
  • güvenlik görevlisi

Banka personel alımı başvuruları 22-30 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Banka personeli alımına başvuracak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması en az ortaöğretim mezunu olması ve bankacılık sektöründe kariyer yapmayı isteyenlerden olması gerekiyor.

Adayların bankacılık ürünleri ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi olması satış yetkinliği ve hedef odaklı çalışma becerisine sahip olması risk yönetiminde deneyimli olması dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilmesi ve analitik düşünce yapısına sahip olması isteniyor.

Başvurular bankaların resmi kariyer sayfaları üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvuru işlemleri genellikle online başvuru telefon veya video mülakatı ve yüz yüze mülakat aşamalarından oluşuyor.

Adayların ilanlardaki nitelik ve şartları dikkatlice inceleyerek özgeçmişlerini ilgili pozisyonun gerekliliklerine göre özelleştirmeleri ve mülakat sürecine iyi hazırlanmaları son derece önemlidir.