Ev ve araba almak isteyenlere müjde maaşınızın 30 katı kadar kredi imkanı

Ev ve araba almak isteyenlere müjde maaşınızın 30 katı kadar kredi imkanı

Son zamanlarda kredi limitleri bankalar tarafından olabildiğince aşağıya çekildi. Maaşlı çalışanlar için ev ve araba almak ise hayal olmuştu. Peki maaşımızın 30 katı kadar kredi veren Bu banka hangi banka? Detaylar haberimizde...

Enflasyonla mücadele kapsamında kredili alışveriş tutarlarına Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından bankalara gönderilen talimat neticesinde sınırlama getirildi.
Buna göre bireysel konut ve araç gibi çeşitli türlerde bulunan kredilerde düşük limitli döneme girilmiştir.

Özellikle otomobil almak isteyenler en fazla 400 bin TL bankadan kredi çekebilmektedirler. Ancak Vakıfbank söz konusu krediler için düzenlediği kampanya ile ezber bozdu. Vatandaşları heyecanlandıran kampanyaya başvurmak için Vakıfbank şubelerine gitmeniz veya VakıfBank internet şubesi üzerinden başvurmanız yeterlidir.

Söz konusu kampanyadan yararlanabilmeniz için ayrıca maaşınızın da Vakıfbank'tan yatması gerekmektedir. Yani maaş müşterisi olmanı zorunludur.
Kampanyadan yararlanabilmek için 22 Mayıs tarihine kadar başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Öğretmen Meb / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenmeb.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.