Tüm okullarda bayram havası, bakanlıktan kesin talimat

Tüm okullarda bayram havası, bakanlıktan kesin talimat

2 dönemin sonu ve 2023 2024 eğitim öğretim yılının da aynı zamanda sonuna geldiğimiz Şu günlerde Milli Eğitim Bakanlığı okullarda yürütülmesi üzerine birçok etkinlik ve faaliyet tanımlamasında bulundu. İşte o etkinlikler...

2023 2024 eğitim öğretim yılı 14 Haziran Cuma günü sona erecektir. Söz konusu eğitim öğretim yılının son haftası içerisinde bulunmaktayız. Bu hafta öğrencilerimiz okullarda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullara gönderilen Resmi yazılarda da belirtildiği üzere çeşitli etkinliklerde bulunacaklar.

Sınıflarda zeka oyunlarından, görsel sanatlar etkinliklerine varana kadar birçok etkinlik planlanmış durumda. Ayrıca öğrencilerin belirlenecek olan bir güzergaha geziye götürülmesi de söz konusu planlamaların içerisinde yer almaktadır. Söz konusu gezi işlemleri için okulların yapmaları gereken ayrıca iş ve işlemler bulunmaktadır.

Yıl sonu işlemleri ile meşgul olan okul yönetimi öğretmenlerin belirtiler etkinlikleri planlamak ve uygulamak için Ekstra bir çaba sarf etmeleri gerekmektedir.

Ogretmen Meb/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.