Öğrencilere ve öğretmenlere önemli görev, son gün 14 Haziran

Öğrencilere ve öğretmenlere önemli görev, son gün 14 Haziran

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekte olan ortaöğretim genel müdürlüğü tarafından öğrencilerin ve öğretmenlerin doldurması gereken anketler hazırlanmıştır. Söz konusu anketler liselerde görev yapan öğretmenler ve öğrenciler tarafından belirtilen tarihlerde doldurulacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ortaöğretim okullarında eğitimini sürdüren öğrencilerimizin akademik becerilerinin artırılması, gelişimlerinin desteklenmesi, öğrenme kayıplarının giderilmesi, tüm öğrencilerimize eşit öğrenme fırsatları sunulması, yardımcı kaynaklara erişimin kolaylaştırılması ve kaynak çeşitliliğinin artırılması amacıyla Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce hazırlanan "OGM Materyal Web Sitesi"nin öğretmen ve öğrenciler tarafından değerlendirilmesi, standartlarının belirlenmesi, geliştirilmesi ve zenginleştirilmesi için ihtiyaç analizini yapmak amacıyla hazırlanan anket çalışması için okullara yazılar gönderildi.

Buna göre OGM Materyal Web Sitesi'nin öğrenmeye olan katkısını incelemek ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmek amacıyla hazırlanarak "https://anket.meb.gov.tr/" web adresinden yayınlanan "OGM Materyal Öğretmen ve OGM Materyal Öğrenci Anketleri"i05 Haziran 2024 - 14 Haziran 2024 tarihleri arasında liselerde görev yapan öğretmenler ve öğrenciler tarafından doldurulacaktır.

Öğretmen Meb/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.