Hangi Okul Ne Kadar Hizmet Puanı Veriyor?

Hangi Okul Ne Kadar Hizmet Puanı Veriyor?

Görev yaptığınız okul yılda kaç hizmet puanı veriyor? Okulların hizmet bölgesi, hizmet alanı ve hizmet puanları güncel olarak haberimizde...

Türkiye genelindeki tüm okulların hizmet bölgesi, hizmet alanı ve hizmet puanı 2021 Şubat ayı MEB Tebliğler Dergisi'nde yayımlanan çizelgeyle güncellenmişti.

Çizelgede sırasıyla kurum kodu, il-ilçe adı ve kurum adı yer alıyor. Tüm okul/kurumların hizmet bölgesi, hizmet alanı ve hizmet puanı de yine güncel olarak çizelgede yer alıyor.

Ogretmenmeb.com olarak Tebliğler Dergisi'ndeki olur yazısını ve okulların hizmet puanlarının yer aldığı çizelgeyi sizlerle paylaşıyoruz:

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI

Personel Genel Müdürlüğü

Sayı : 68898891-903.02.01-E.18705314 31.12.2020

Konu : Hizmet Alanları

BAKANLIK MAKAMINA

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 38 inci maddesinin 4 üncü fıkrası ile 39 uncu maddesinin 3 üncü fıkrası gereğince, eğitimöğretime yeni açılan ya da dönüştürülen eğitim kurumları ile bulundukları yerleşim yerinin idari bağlılığının ve benzeri nedenlerle hizmet alanının değişmesi uygun görülen eğitim kurumlarının Valiliklerce elektronik ortamda yapılan tekliflerinin değerlendirilmesi sonucunda hizmet alanları yeniden belirlenmiştir. Tebliğler Dergisinde de yayımlanmak üzere; hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı ve yerleşim yeri değiştirilen eğitim kurumları ile diğer eğitim kurumlarının ekli listede belirtildiği gibi Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği eki Ek-2 Hizmet Alanları ve Hizmet Puanları Çizelgesinde yer alması hususunda;
Olurlarınıza arz ederim.

 Ömer İNAN

Genel Müdür


OLUR.
<...>

Ziya SELÇUK
Bakan

Okulların Hizmet Puanları Çizelgesini PDF Olarak İndirmek İçin TIKLAYINIZ

OGRETMENMEB.COM / ÖZEL