15 Ocak Pazartesi Hangi İllerde Okullar Tatil?

15 Ocak Pazartesi Hangi İllerde Okullar Tatil?

Olumsuz hava koşulları sebebiyle 15 Ocak Pazartesi günü okulların tatil olduğu iller Ogretmenmeb.com'da...

15 Ocak Pazartesi Hangi İllerde Okullar Tatil? Olumsuz hava koşulları sebebiyle 15 Ocak Pazartesi günü okulların tatil olduğu iller Ogretmenmeb.com'da...

GİRESUN

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, kar ve buzlanma riskinden ötürü Çanakçı ilçesindeki tüm okullarda, Espiye, Tirebolu, Görele ve Eynesil ilçelerinde ise köy okullarında eğitime yarın ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil, Doğankent ve Güce ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerin de bir gün izinli sayılacakları kaydedildi.

ARTVİN

Valilikten yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları sonrası bu gece buzlanma riski bulunduğu aktarıldı.

Buzlanma riski nedeniyle Artvin'de tüm ilk ve orta dereceli okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde 15 Ocak Pazartesi günü, sadece taşımalı eğitim yapan öğrenciler için eğitime ara verildiği kaydedildi.

HAKKARİ

Hakkari Valisi Ali Çelik: ''İlimiz genelinde son 3 gündür devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle, taşımalı eğitimde yaşanabilecek olumsuzluklar ve olası buzlanma riski düşünülerek, tüm okullarımızda 15 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle eğitime ara verilmiştir.''

TRABZON

Trabzon'da hafta sonu etkili olan karlı ve buzlu hava nedeniyle pazartesi günü taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

GÜNCELLENİYOR...

Etiketler :