AÖF yaz okulu kayıt takvimi belli oldu! Yaz Okulu sınav ücreti nasıl ödenir?

AÖF yaz okulu kayıt takvimi belli oldu! Yaz Okulu sınav ücreti nasıl ödenir?

AÖF yaz okulu kayıtları ne zaman başlıyor? Kayıt ücreti bu yıl ne kadar oldu? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu dönemi için beklenen o takvim paylaşıldı. Yaz okulu kayıtları ne zaman başlayacak ve kayıt ücretleri ne kadar oldu?

AÖF yaz okulu uygulaması bu yıl yüz yüze mi yoksa online mı olacak? Bakanlık tarafından paylaşılan eğitim öğretim yılı takvimine göre AÖF yaz okulu kayıtları bu yıl Temmuz ayında başlayacak. Yaz okuluna katılım sağlayacak öğrenciler yüz yüze eğitim görecek. Bu yıl AÖF öğrencileri ara dönem sınavlarında veya final sınavlarında başarısız olduğunda yaz okuluna katılım sağlayabilecek.

Anadolu Üniversitesi Yaz Okulu Kayıt Tarihleri

Bakanlık tarafından paylaşılan güncel bilgiye göre AÖF yaz okulu kayıtları bu yıl 1 Temmuz ve 5 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Online platform üzerinden başvuruda bulunabilecek. Öğrenciler yaz okulu sayesinde hem başarısız olduğu dersleri alabilecek hem de bir üst yarıyıla ait hiç almadığı dersi yaz okulunda alabilecek.

Ders seçimi online platform üzerinden öğrenci otomasyonu aracılığı ile aöf.anadolu.edu.tr adresinden yapılacak. Aynı ekran üzerinden ders seçimi de gerçekleştirilebilir.

AÖFYaz Okulu Kayıt Ücretleri Ne Kadar Oldu?

Adaylar başvuruda bulunduktan sonra ders seçimini yapma aşamasında yaz okulu kayıt ücretlerini görüntüleyebilir. AÖF Yaz Okulu kayıt ücretleri kredi kartı ya da banka kartı ile online platform üzerinden ödenebilir.

Yaz Okulu uygulaması AÖF'te 1 Temmuz'da başlayıp 17 Ağustos tarihinde sona erecek. 7 haftalık eğitim sürecini tamamlayan öğrenciler 17 Ağustos tarihinde sınava girecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Öğretmen MEB İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.